مجوز پذیرش دانشجوی ایرانی در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان صادر شد.

مجوز پذیرش دانشجوی ایرانی در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان صادر شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه از آغاز و صدور مجوز پذیرش دانشجو از داخل کشور (ایرانی) به صورت روزانه در دانشکده داروسازی این دانشگاه خبر داد.

دکتر کامران قدس با اشاره به اینکه اولین دوره پذیرش دانشجو در رشته داروسازی در دانشکده داروسازی دانشگاه برای دانشجویان بین الملل در سال 1400 صورت پذیرفت، گفت: با عنایت به مجوزهای صادره از شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای نخستین بار دانشکده داروسازی دانشگاه موفق به اخذ مجوز پذیرش دانشجوی ایرانی شد.

وی ادامه داد: برای این دانشکده از آغاز سال تحصیلی جدید 1403-1402،  20 سهمیه دانشجو  در نظر گرفته شده که شامل  14 دانشجو به صورت عادی و 6 دانشجو به صورت شهریه پرداز می باشد که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری امسال گنجانده شد.

رئیس دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران حوزه آموزش دانشگاه و دیگر کسانی که در بدست آمدن این موفقیت نقش داشتند، کسب این دستاورد را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و مردم عزیز تبریک گفت و ابراز امیدواری نمود که  انشاءالله با همت، همراهی و همدلی بیش از پیش، دوشادوش یکدیگر درراستای نیل به سوی چشم انداز و اهداف این دانشگاه گام برداریم.

  • کد خبر : 46160
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
شیوا آزاده
خبرنگار

شیوا آزاده

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *